Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z RODO. - Więcej informacji - Zgadzam się

SILNIK JEDNOFAZOWY

Silnik jednofazowy DKM

Idealny wszędzie tam, gdzie maszyny nie są dodatkowo obciążone ani też nie mają zwiększonego zapotrzebowania na energię. Główną zaletą silników jednofazowych jest stabilność i ciągłość pracy oraz możliwość pracy w różnych warunkach.

Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Silnik jednofazowy indukcyjny

Wentylatory, pompy i sprężarki najczęściej wyposażone są właśnie w silniki jednofazowe. Z tego względu, że silnik jednofazowy indukcyjny stosuje się z reguły w aplikacjach o małej mocy. Znajduje on zatem zastosowanie wszędzie tam, gdzie maszyny nie są dodatkowo obciążone ani też nie mają zwiększonego zapotrzebowania na energię. Za główne zalety silnika jednofazowego uważa się stabilność i ciągłość pracy oraz możliwość pracy w różnych warunkach.

Silnik jednofazowy informacje techniczne

Silnik przeznaczony jest do zastosowania ogólnoprzemysłowego. Jego konstrukcja i działanie umożliwia pracę w zakresie temperatury otoczenia od -20˚C do 40˚C. Rodzaj pracy: S1. Silnik jednofazowy DKM cechuje stopień ochrony IP 55 oraz klasa izolacji F.

Silnik elektryczny jednofazowy - napięcie znamionowe i mocowanie

  • Napięcie znamionowe: 230 V ; 230 V/400 V; 400 V/690 V
  • Częstotliwość: 50 Hz / 60 Hz,
  • Mocowanie łapowe,
  • Aluminiowa obudowa,
  • Mocowanie kołnierzowe B5 i B14.

Do wyboru kołnierz IEC; 71B14, 80B34, 80B14, 90B34, 100B34. Silniki elektryczne jednofazowe DKM dostępne w tej kategorii posiadają przełożenie 3000 oraz moc od 0,25 kW do 2,2 kW.