Przekładnie planetarne

dinamic oil przekładnie planetarne

Standardowe przekładnie planetarne Dinamic Oil zamienne są z przekładniami STM, Brevini, Bonfiglioli.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Przekładnie planetarne Dinamic Oil do wszystkich systemów przemysłowych i maszyn samobieżnych

Nieustanne badania i rozwój firmy sprawia, że obecnie Dinamic Oil projektuje i produkuje pełną gamę rozwiązań do podnoszenia z ciągami linowymi od 500 kg do 45 000 kg. Do tego firma oferuje całą gamę przekładni planetarnych o momentach obrotowych od 1000 Nm do 2 500 000 Nm.

Przekładnie planetarne Dinamic Oil idealnie nadają się do napędu wszystkich systemów przemysłowych i maszyn samobieżnych. Przekładnie planetarne znajdą swoje zastosowanie między innymi w maszynach takich jak: żurawie gąsienicowe, dźwigi załadunkowe, maszyny do drążenia tuneli (TBM), wiertnice, odwadniacze, płuczyki, wciągarki cumownicze, mieszadła, biogazownie, krystalizatory oleju palmowego, przenośniki, dźwigi pokładowe, wciągniki, napinacze. Przekładnie planetarne Dinamic Oil to innowacyjne i zaawansowane rozwiązania zapewniające maksymalną wydajność operacyjną dla przemysłu.

Przekładnie planetarne ze zwolnicą na napęd koła

Zwolnica napęd koła z małym zakresem momentu obrotowego. Zakres obejmuje maksymalny moment obrotowy od 800 Nm do 3.500 Nm. Modele z tym zakresem dostępne w DKM Power, nadają się do napędów gąsienicowych i napędów kołowych ze względu na stosunkowo duże obciążenie przenoszone przez łożyska (8 000 kg w modelach EH).

Dodatkowo do przekładni planetarnych dostępne są akcesoria uzupełniające. Między innymi hamulec statyczny, układ zwalniający czy zawory sterujące. Szczegółowe informacje i rekomendacje znajdują się przy każdym produkcie.

Przekładnie planetarne ze zwolnicą na napęd gąsienicowy

Zwolnica napęd gąsienicowy do maszyn samobieżnych z dużym zakresem momentu obrotowego. Zakres ten obejmuje od 80 000 do 900 000 Nm maksymalnego momentu obrotowego, co odpowiada masie maszyny 30 - 300 ton (koparka) lub 100 - 450 ton (dźwigi gąsienicowe). Modele te zostały zaprojektowane z zębatkami i stalową obudową oraz uchwytami, aby stworzyć optymalne rozwiązanie dla wymagających zastosowań.

Dodatkowo modułowość kompozycji scenicznej pozwala na rozszerzony zakres proporcji. Dzięki temu seria EH szczególnie nadaje się do alternatywnych zastosowań, takich jak napędy kół, wciągarki i napędy do rur morskich.

Przekładnie planetarne w DKM

Motoreduktory dzieli się ze względu na rodzaj zastosowanej przekładni. Tak, więc najczęściej spotykane motoreduktory to:

  • motoreduktor planetarny ( silnik eklektyczny + przekładnia planetarna)