Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z RODO. - Więcej informacji - Zgadzam się

SILNIKI JEDNOFAZOWE

Elektryczne silniki jednofazowe od DKM Power Transmission

Oferujemy silniki elektryczne jednofazowe i trójfazowe. Wszystkie elektryczne silniki jednofazowe i inne pozostałe silniki w naszej ofercie produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami IEC zgodnie z ISO 9001.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Elektryczne silniki jednofazowe od DKM Power Transmission

Oferujemy silniki elektryczne jednofazowe i trójfazowe. Silniki asynchroniczne (Silniki indukcyjne) są najbardziej popularnym rozwiązaniem w aplikacjach przemysłowych, rolnictwie, czy nawet zwykłym sprzęcie użytkowym w gospodarstwach domowych. Wszystkie elektryczne silniki jednofazowe i pozostałe inne silniki w naszej ofercie produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami IEC z zachowaniem systemu zapewnienia jakości zgodnie z ISO 9001.

Elektryczne silniki jednofazowe - zalety stosowania

Wentylatory, pompy i sprężarki są najczęściej wyposażone w silniki jednofazowe. Ze względu na to, że jednofazowy silnik indukcyjny jest zwykle używany w aplikacjach małej mocy, wykorzystuje się go wszędzie tam, gdzie maszyny nie mają dodatkowego obciążenia, ani też nie wymagają zwiększonej podaży energii. Największą zaletą elektrycznych silników jednofazowych jest stabilność i ciągłość pracy oraz możliwość pracy w różnych warunkach.

Elektryczne silniki jednofazowe DKM - ogólna charakterystyka oferowanych silników

Szczegółowe dane techniczne, informacje i rysunki techniczne znajdują się w opisie wybranego silnika 1F. Poniżej przedstawiamy ogólne informacje techniczne silników dostępnych w naszej ofercie.

Silniki są wyposażone w dwa kondensatory. Kondensator pracy i rozruchu, przy czym rodzaj pracy silnika to S1. Temperatura otoczenia dla pracy silników od -20˚C do 40˚C, klasa izolacji F. Wszystkie elektryczne silniki 1F mają stopień ochrony na poziomie IP55.

Parametry silników elektrycznych jednofazowych

Napięcie znamionowe: 230 V ; Częstotliwość: 50 Hz / 60 Hz ; Moc silników: 0,12kW; 0,18kW; 0,25kW; 0,35kW; 0,55kW; 0,75kW; 1,1kW; 1,5kW; 2,2kW; 3,0kW. Ilość biegunów: 2 - 2800 obr/min, 4 - 1400 obr/min oraz 6 - 900 obr/min.

Silniki z mocowaniem łapowym oraz kołnierzowym:

  • B5 (kołnierz duży),
  • B14 (kołnierz mały)