Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z RODO. - Więcej informacji - Zgadzam się

Wciągarki

Firma DKM Power Transmission Sp. z o.o.  jest partnerem firmy Dinamic Oil SpA.

Firma Dinamic Oil, założona w 1970 roku, jest włoskim producentem wciągarek i przekładni planetarnych. Z 45-letnim doświadczeniem stale ulepszanym przez badania i rozwój, przyjęli podejście „elastycznego myślenia”, które pozwala na oferowanie niestandardowych rozwiązań dla przemysłu.

Dinamic Oil to rodzinna włoska firma działająca w branży hydraulicznej i mechanicznej od ponad 40 lat. Firma z siedzibą w Bomporto koło Modeny zatrudnia 210 pracowników, ma obroty około 50 milionów euro i od 1996 roku posiada certyfikat ISO9000.

Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi Dinamic Oil projektuje i produkuje pełną gamę rozwiązań do podnoszenia z ciągami linowymi od 500 kg do 45 000 kg, uzupełnioną o gamę przekładni planetarnych o momentach obrotowych od 1.000 Nm do 2.500.000 Nm.

Dzięki  „elastycznemu myśleniu” wciągarki i przekładnie planetarne Dinamic Oil są idealne do napędzania wszystkich systemów przemysłowych i samobieżnych maszyn, takich jak żurawie gąsienicowe, żurawie ładowarkowe, tunelowe maszyny wiertnicze (TBM), wiertnice, odwadniacze, płuczyki, wciągarki cumowniczne, mieszadła, instalacje biogazu, krystalizatory oleju palmowego, przenośniki, dźwigi pokładowe , systemy podnośników, napinacze i młyny trzciny. W każdej aplikacji, w której „inżynieria zastosowań” stanowi wartość dodaną, Dinamic Oil oferuje innowacyjne i zaawansowane rozwiązania zapewniające maksymalną efektywność działania.

Wciągarki
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący