DKM

Silniki elektryczne DKM - jedno i trójfazowe

Silniki DKM mają zastosowanie ogólnoprzemysłowe i sprawdzą się w różnych gałęziach przemysłu oraz gospodarstwie domowym. Produkcja silników elektrycznych DMK odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami IEC z zachowaniem systemu zapewnienia jakości zgodnie z ISO 9001.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 51

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Silniki elektryczne DKM - informacje techniczne

Rodzaj pracy silnika jednofazowego, jak i dwufazowego to S1. Cechują się stopniem ochrony IP55 i klasą izolacji F. Ich napięcie znamionowe wynosi; 230 V; 230 V/400 V; 400 V/690 V.

Silnik jednofazowy - zastosowanie

Najczęściej stosowany w aplikacjach małej mocy. Silnik jednofazowy jest przeznaczony do pracy z maszynami, które nie podlegają dodatkowemu obciążeniu lub zwiększonemu zapotrzebowaniu na energię. Głównymi zaletami tego silnika są stabilność i ciągłość pracy oraz możliwość pracy praktycznie w każdych warunkach.

Silnik trójfazowy - zastosowanie

Stosowany tam, gdzie wymagana jest większa moc i praca silnika, a sam system musi być w stanie poradzić sobie ze stałym lub chwilowym obciążeniem. Silniki trójfazowe w wielkościach od 0,09 do 3,0kW charakteryzują się napięciem 230/400 V. W zakresie mocy od 3,0 do 315kW - 400/690 V.

Silniki elektryczne jednofazowe i trójfazowe dostarczamy wykonaniu łapowym (łapy) oraz mocowaniu kołnierzowym B5 (kołnierz duży) oraz B14 (kołnierz mały).