Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z RODO. - Więcej informacji - Zgadzam się

Przekładnia ślimakowa DKM 040 i30 63B14 (11/90) DØ18

Produkt dostępny. Wysyłka do 24 godzin
SKU
DKM040 63B14 I30
208,79 zł Brutto
Przekładnie ślimakowe marki DKM charakteryzuje długa żywotność oraz odporność na różnorakie warunki pracy. Wymiary przekładni zgodne są z ogólnie przyjętymi normami, co pozwala na bezproblemowe stosowanie ich jako zamiennik innych marek. Dodatkowa oferta w postaci wałków, ramion, a także kołnierzy bocznych czy pokryw zamykających pozwoli Państwu zakupić wszystko w jednym miejscu. W razie pytań bądź w przypadku trudności w doborze przekładni do mocy silnika Nasi doradcy chętnie służą pomocą.
Jeśli poszukują Państwo mechanizmów pozwalających na przeniesienie energii, zazwyczaj wraz ze zmianą prędkości obrotowej i momentu - mamy bogatą ofertę przekładni różnych typów, z różnymi przełożenami. Z dodatkowym osprzętem i akcesoriami jak wałki jedno i dwustronne, kołnierze boczne czy osłony ślimacznicy. Zaproponujemy gotowe rozwiązania, doradzimy w doborze. Gwarantujemy, że oferowany przez Nas produkt spelni Państwa oczekiwania.
Więcej informacji
Cena 208,79 zł
Opis Jeśli poszukują Państwo mechanizmów pozwalających na przeniesienie energii, zazwyczaj wraz ze zmianą prędkości obrotowej i momentu - mamy bogatą ofertę przekładni różnych typów, z różnymi przełożenami. Z dodatkowym osprzętem i akcesoriami jak wałki jedno i dwustronne, kołnierze boczne czy osłony ślimacznicy. Zaproponujemy gotowe rozwiązania, doradzimy w doborze. Gwarantujemy, że oferowany przez Nas produkt spelni Państwa oczekiwania.
Typ przekładni Przekładnia ślimakowa
Przełożenie 30
Kołnierz IEC 63B14
Rozmiar przekładni 040
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Przekładnia ślimakowa DKM 040 i30 63B14 (11/90) DØ18